Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Z Nation – Dizi Konusu | Dizi Önerisi

The Walking Dead dizisinin insanları zombi hayranına dönüştürmesinin ardından bir çok zombi dizisi çekilmeye başlandı. Çoğu bu alanda başarılı olamasa da Z Nation bu alanda ilerleyişini sürdürebildi. The Walking Dead gibi dramatik olaylar yerine macera ve komedi tarzıyla ilerleyen Z Nation hatırı sayılı bir izleyici kitlesine sahiptir.
 
Her zaman olduğu gibi dünya bir zombi virüsü ile karşı karşıyadır. Dünyada ayakta kalan bir ülke kalmamıştır. İnsanlar dağılmış ve hayatta kalma çabasıyla yaşama tutunmaya çalışmaktadır. Olayların oluşundan 3 sene sonra bir grup insan virüse karşı ilaç olduğuna inanılan birisiyle karşılaşır. Bu insanın kanı sayesinde insan vücudunun bağışıklık kazanması sağlanacaktır. Onun New York’tan Kaliforniya’ya götürülmesi gereklidir. Fakat acele etmelerini gerektiren bir durum olacaktır. Kanı dünyayı kurtaracak kişi yavaş yavaş zombiye dönüşmektedir. İnsanoğlunun tek yaşam kaynağı olan dostlarımızın yolcuğunda macera dolu bir zombi serüveni olacaktır.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir