Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Young & Hungry Dizi Konusu

Komedi dizilerinin vazgeçilmez takipçilerinden birisi misiniz? Young & Hungry tam size göre. Senaryo olarak mükemmele uygun olan dizide başrolünde, güzel ve bir o kadarda çekici olan oyuncu Emily Osment bulunuyor.
 
San Francisco’da ki evinin kirasını bile ödeyemeyecek kadar maddi durumu bozulan Gabi, iş arama macerasına atılmaya başlayacaktır. Ülkenin en önde gelen iş adamlarından birisi olan Josh Kaminski’nin baş aşçılık görevine gelmek için elinden gelen herşeyi yapmak için hazırdır. Şansınında yaver gitmesiyle birlikte Gabi işe alınır. Josh ile yakışıklı bir iş adamıdır. Sevgilisiyle olan birlikteliği kötüye gitmeye başlayınca ondan ayrılır. Fakat bu ayrılık onu bir boşluğa düşürmüştür ve onu tekrar tavlamak için elinden gelen herşeyi yapmaya hazırdır. Bu işi nasıl yapacağını düşündüğü sıralarda hiç anlamadığı bir şekilde bir sabah Gabi ile aynı yatakta uyanır. Josh tekrar eski sevgilisi ile barışır. Gabi ise ortada kalmıştır. Paraya olan ihtiyacı yüzünden işine devam etmek zorundadır. Zaman geçtikce Josh, Gabi’nin yaptıkları yemeklere aşık olmaktadır.

 

 
Young & Hungry,Young & Hungry yabancı dizi,Young & Hungry tanıtım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir