Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

V (The Visitors) Dizi Önerisi

V bir diğer adıyla The Visitors

Dizinin eski versiyonu TRT 1 kanalımızda yayınlanmaktaydı. Dizinin izlenme oranı yükseldikten sonra ABC kanalı yeni versiyonu için kolları sıvar.

Adından da anlaşılacağı gibi uzaydan dünyayı işgal etmek için ziyaretçiler gelmektedir. Her zaman ki normalliğinde yaşamını sürdüren insanlar bir sabah gökyüzünü kapatan büyük bir gemi ile uyanırlar. Senelerdir dünyaya gelen fakat insanların haberlerinin olmadığı uzaylılar barış adı altında insanlar ile kaynaşmaya çalışmaktadır. Ziyaretçiler asıl amacını ilk başta belli etmemektedir. Kendi teknolojilerini paylaşmak için geldiklerini söyleyerek insanların sevgisini kazanırlar. Ziyaretçiler arasında insanlık duygularını tatmış bazı uzaylılarda vardır. Onlar kraliçe Anna’nın dünyayı ele geçirme fikrine karşı çıkmaktadırlar. Bu düşünceye karşı koymak için 5. kol adı altında bir grup ile onunla mücadele etmeye çalışmaktadır.

Lost dizisinden tanıdığımız Julliet dizide bir FBI ajanı olarak görev almaktadır. Ziyaretçilerin güvenliğinden sorumludur. Oğlunun bir ziyaretçiye aşık olmasıyla birlikte olaylara ilgisi artar. Fakat o diğer insanlar gibi düşünmüyor. Ziyaretçilerin dünyayı ele geçirmek istediğine inanmaktadır.

V

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir