Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Tyrant Dizi Konusu – Dizi Önerisi

Tyrant, 2014 yılında yapıma başlanan ve yakaladığı büyük reytingler ile FX kanalının vazgeçilmezlerinden birisi oldu. Aksiyonun bol olduğu aynı zamanda da dram ve trajedinin yer aldığı dizi, büyük başarılar elde etmiş yapımcılar Howard Gordon, Craig Wright ve Gideon Raff üçlüsünün eseridir. Dizinin en sükse yaptığı an ise ilk bölümünün Harry Porter film serisinin yönetmeni David Yates tarafından çekilmesidir.
 
Irak’ın zengin ve soylu ailelerinden birinin oğlu olan Bassam, ailesinin getirdiği sıkıntılardan arınmıştır ve Amerika’ya yerleşmiştir. Los Angeles’ta bulunan bir hastanede çocuk doktoru olarak yaşamını sürdürmektedir. 20 sene aradan sonra yeğeninin düğünü için ailesi ile birlikte doğup büyüdüğü Irak’a gidecektir. Bassam ve ailesi normal bir hayat yaşarken bir anda kendilerini geçmişin getirdiği gizemli bir yolda bulacaklar. Dizi bizlere Ortadoğu’nun karanlık yapısının içerisine girecek olan Bassam’ın onlara vereceği yaşam mücadelesini anlatacaklar.

 

 
Tyrant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir