Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Two and a Half Men – Dizi Önerisi

Charlie Harper, hayatını reklam filmlerine şarkı sözü yazmakla geçirir. Bu yeteneğinin yanı sıra çok çapkın ve bekar birisidir. Charlie’nin bir hayat felsefesi vardır. Hayatını yalnız geçirmekten memnun fakat neredeyse her gece başka bir kadın ile uyumalıdır.
 
Hayatı onun istediği gibi ilerlerken bir gün hiç beklemediği şekilde kapısı çalar. Tek erkek kardeşi olan Alan, eşi Judith tarafından kapı önüne konulur. Alan çareyi kardeşinin yanına taşınmakta bulur. 10 yaşında ki oğlu Jake’i de yanınna alarak artık Charlie ile yaşamaya karar verir. İlk başlarda bu fikre sıcak bakmayan Charlie ise zamanla bu işe ısınmıştır. Artık onların yanından ayrılmaması için herşeyi yapmaya hazırdır.
 
Üzerlerinde anne baskısı tarafından büyüyen iki kardeş de annesinden tam not alamamıştır. Anneleri, Charlie’nin bir hayal kırılığı olduğunu Alan’ın ise onu çok erken yaşta torun sahibi yaptığını düşünmektedir. Bu iki kardeşin hayatı Jake’in de katkılarıyla çok hızlı bir yaşama dönecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir