Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,50. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Togetherness Dizi Konusu – Dizi Önerisi

HBO kanalından yine güzel bir yapım geliyor. Çekimleri 2015 itibariyle başlayan Togetherness, dramıda içerisinde bulunduracak bir komedi dizisidir. Evliliklerde en çok yaşanan sıkıntıları ele alan bir yapısı var. İlginç bir senaryosu olan dizi ilk sezonunda 30 dakikalık 10 bölümden oluşacak.
 
Evlilikleri yüzünden kendi hayallerini gerçekleştiremeyen bu sebeple mutsuz olan ve birbirleriyle anlaşmakta zorluk çeken iki çift Brett ve Michelle ayrılma noktasına gelmişlerdir. Fakat sorumlu oldukları aileleri yüzünden beraber yaşamak zorundadırlar. Dizi anlaşamamanın yarattığı sıkıntılı bir ortamın aslında ne kadar çok komik durumda olduğunu gösterecek. Evliliklerinin üzerinden on sene geçen Brett ve Michelle artık evliliklerinde bir heyecan kalmadığını düşünürler. Brett senelerdir aynı kadınla yatmanın sıkıcı olduğunu düşünür. Kendi idealleri olan Michelle ile anlaşmakta zorlansa da evliliğin bitirilmesi konusuna sıcak bakmamaktadır. Çift aslında hala birbirlerini deli gibi sevmektedirler fakat yaşamlarının getirdiği sıkıcı bir hayat onları bu hale getirdi. Onların ihtiyacı olan tek şey birazcık heyecan.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir