Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

The Originals – Dizi Konusu | Dizi Önerisi

Bir vampir ailesi yüzyıllar evvel önce birbirlerine her zaman beraber olacaklarına dair söz vermiştir. Zamanın geçmesiyle birlikte yaşadıkları dramatik olaylar birbirleri arasında ki güçlü bağın kopmasına sebep olmuştur.
 
Klaus Mikaelson yarı kurt adam yarı vampirdir. Bir gün New Orleans’ta gizemli bir mesaj alır. Mesajda kendisi ve ailesine karşı oluşturulan büyük bir gücün onlara yaklaştığı söylenir. Bunun üzerine Klaus, eskiden ailesinin kurulmasında yardımcı olduğu Quarter mahallesine gider. Kafasında farklı senaryoların oluşturduğu sorulara cevap arayan Klaus, New Orleans’ın eski şeytan koruyucusu olan Marcel’e danışmak için yanına gider. Fakat Marcel eskiden tanıdığı kişi değildir. Ona karşı olan sadık dostlarınıda yanında tutarak Klaus ile fikir ayrılığına düşer. Bu olaylar Original ailesini tekrar bir araya toparlar. New Orleans’ın tekrar Kökenler’in yönetimi altına girmemesi için cadılar ile kendilerini zorlayacak bir anlaşma yapmayı planlarlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir