Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

The Lost Room Dizi Konusu

The Lost Room; 1960’lı senelerin Chicago ve Los Angeles’ında geçmektedir. Bu iki eyalet arasında bulunan 66. karayolu üzerinde binlerce odalı oteller bulunmaktadır. Bu oteller arasında olan Sunshine Otel’de garip olaylar yaşanmaya başlamıştır. 10 numaralı oda da olağanüstü olaylar yaratacak üç nesne vardır. Makas, tarak ve gözlük… Makas, bir nesneyi üç boyutlu hale getirerek hareketlendirebilmektedir. Odada ki tarağı saçınıza sürdüğünüz zaman ise bütün zaman 10 saniyeliğine durmaktadır. Gözlük ise takıldığı zaman size gelen 6 metre yarıçapında ki bütün ısıyı sizden uzak tutabilmektedir.

Bu odaya girildiği zaman insanlar kendini güvende bir ortamda hissedebilmektedir. Fakat aynı zamanda da bir o kadar tehlikle altına gireceklerdir. Bu nesnelerin gücüne sahip olmak her insanın hayali olsa da nesneler sizi tehlikeye sokabilmektedir. Bu nesnelerin varlığından haberdar olan kötü kişilerde vardır ve onları ele geçirmek isteler. Dedektif Joe Miller’ın küçük kızının bu odada kaybolmasıyla birlikte hayatı berbat bir hal alacaktır. Kızını tekrar bulmak isteyen Joe’nun macerasına tanık olacağız.

The Lost Room

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir