Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

The Librarians – Dizi Önerisi – Dizi Konusu

TNT, Librarians film serisinin esas alındığı, yeni bir diziyi, dizi severlere duyurdu. Yayınlanan tanıtım fragmanı oldukça ilgi çekici bir dizinin sinyallerini veriyor diyebiliriz. 10 bölümden oluşacak olan dizi, 7 Aralıkta TNT ekranlarında yayınlamaya başladı.

The Librarians kadrosunda, filmde de aynı rolü üstlenmiş olan Noah Wyle (Flynn Carsen), Christian Kane (Jake Stone), Bob Newhart (judson), Ulric Dihle (Screener), Lesley Ann Brandt (Lamia) Lindy Booth (Cassandra Cillian) John Kim (Ezekiel Jones), John Larroquette (Jenkins) ve X – Men filmlerinden “Mystique” rolüne hayat veren ünlü oyuncu Rebecca Romijn (Eva Baird) gibi isimlere yer verecek.

The Librarians

The Librarians konusunda, dünyayı bir takım sihirli güçler karşısında korumak için Noah Wyle’ın canlandırdığı Flynn karakteri tarafından seçilip, bir araya getirilmiş ve sıra dışı yetenekleri olan dört insanın ekseni etrafında gelişen olayları konu ediniyor. Dizinin baş yapımcılığını ise Noah Wyle’ın üstlendiğini de belirtelim. Ayrıca Electric Entertainment aracılığı ile dizinin diğer yapımcıları arasında Dean Devlin, John Rogers ve Marc Roskin bulunuyor.

10 bölümden oluşacak olan ve Amerikan TNT kanalında 42 dakikalık gösterimlerle ekranda kalacak olan Macera dozu yüksek bir dizi olan The Librarian‘ın yayınlanan tanıtım fragmanı ile sizleri başbaşa bırakıyor ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Comments

  1. Avatar for admin By Emre

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir