Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

The Blacklist – Dizi Önerisi

Raymond Reddington eskiden devlet için çalışan bir ajanken şimdi FBI’ın en çok arananlar listesinin başında olan birisidir. FBI ile ortak bir çıkarları olduğunu söyleyerek gizemli bir şekilde teslim olmaya karar verir. Suçlu olduğu 20 sene boyunca beraber çalıştığı bütün suçluları yakalamalarında yardım edeceğini söyler. Terörist ve dünyaya tehlike saçacak bütün suçluların olduğu bir listeyi onlara verecektir. Bütün bunların olması için birde şartı vardır. FBI’a yeni katılan ajan Elizabeth Keen ile çalışmaktır.

Elizabeth Keen ile arasında hiçbir şekilde bağ yoktur. Ajan Keen, Raymond’ın bu şekilde davranmasını sorgulamaktadır. Fakat alacağı cevap sadece onun özel birisi olduğunu söylemesidir. Raymond Reddington güven kazanmak için önce bir teröristin yakalanmasına yardımcı olur. Elinde ki listede FBI’ın dahi bilmediği birçok isim vardır. Bu listeye The Blacklist demektedir. Fakat Raymond’un asıl amacını ise kimse bilmemektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir