Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Suits – Dizi Konusu | Dizi Önerisi

Mike Ross, insan üstü zekaya sahip bir dahidir. Eğitimini ailevi sebepler yüzünden yarım bırakmak zorunda kalmıştır. Küçükken yaşadığı kötü olaylar yüzünden büyük annesine bakmak yükümlülüğüne girmiştir. Bu sebepten ötürü eğitimini tamamlayamamıştır. İnanılmaz hafızası ile insanların yerine sınavlara girerek para kazanmaktadır.
 
Harvey Specter ise New York’un en ünlü avukatlarından birisidir. Çalıştığı firmanın başkan yardımcısı olarak yeni bir mevkii kazanmıştır. Şirket kuralları sebebiyle kendisininde bir asistana ihtiyacı vardır. Tesadüfü bir şekilde Mike ile karşılaşır. Mike’ın her soruya anlık cevap vermesi ve bir hukuk öğrencisinden daha iyi olan hukuk bilgisine hayran kalmıştır. Mike artık Harvey’in asistanıdır. Fakat şirketin en temel kuralı çalışanların Harvard Üniversite’sinden mezun olmasıdır. Mike çalıştığı süre boyunca bir Harvard’lı gibi davranarak insanların sevgisini kazanmıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir