Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Sleepy Hollow – Dizi Önerisi – Konusu

Fox kanalının en büyük kozlarından birisi Sleepy Hollow… Doğa üstü bir fantastik olayların yer aldığı dizinin yapımcılarıda uzak değil. Fringe dizisi ile gönüllerde taht kuran Alex Kurtzman, Roberto Orci ve ünlü yazar Len Wisemandan.
 
Ichabod Crane 1781 senesinde kasabada çıkan bir iç savaş ile ortaya çıkan en büyük düşmanını canını ortaya koyarak öldürür. Aradan yüzyıllar geçmiştir. Crane, mağarada ki mezarından garip bir şekilde uyanır. Bu olayın nasıl gerçekleştiği kafasını kurcalarken diğer taraftanda artık bulunduğu dünyaya ayak uydurmaya çalışır. Yüzyıllar evel öldürdüğü düşmanıda dirilmiştir. Fakat Crane’in bundan haberi yoktur. Kasabanın şerifi ve genç yardımcısı kendilerine gelen bir anons ile çiftlik evinin yolunu tutarlar. Çiftlik evinde başsız bir süvariyi gören şerifin gözüne sski savaş elbiseleri içerisinde bulunan Crane takılır ve onu gözaltına alırlar. Olaylara sessiz kalamayan Abbie Mills, Crane ile birlikte geçmişin bazı sırlarını ortaya çıkarmıştır. Ve artık doğa üstü bir savaş başlamıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir