Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,50. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Skins – Dizi Konusu – Dizi Önerisi

Klasik gençlik dizileri artık sizlere keyif vermiyor mu? Hayatta ki tek sıkıntıları her gün ne giyecekleri olan zengin insanların hayatı sizi sıkıyor mu? Her şey hakkında dedikodu yapan kızlar, boş bakışlı insanların olduğu hayatlar artık hiç çekici değil değil mi?
 
Gelin sizlere bunların olmadığı bir dizi gösterelim. 2007 senesinde ilk bölümü yayımlanan Skins, Bristol şehrinde yaşayan bir grup gencin hayatını anlatıyor. Bu gençler kendi hallerinde olan masum tiplerden de değildir. Anoreksik bir genç, diğer tarafta öğretmeniyle yatan birisi.. Müslüman olan ama en yakın arkadaşının gay olduğunu açıklamayan bir çocuk. Bu listenin sonu yok. Hepsi birbirlerinden beterler. Dizi karışık bir hal almak yerine her bölüm bir çocuğun üzerinde durarak karakterlerini daha iyi tanıtıyor. Uyuşturucu bağımlılığı, seks, cinsel istismar ve asosyallik gibi sorunlara değinen dizi, aslında hayatın ne kadar farklı olduğunu, hayata toz pembe değil de nasıl gerçekci bakmamız gerektiğini bizlere öğretiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir