Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Revolution Dizi Konusu – Dizi Önerisi

Revolution, Person Of İnterest, Lost ve Alians dizileri ile televizyon dünyasında büyük bir ün yapmış J.J. Abrams ve Eric Kripke’in hazırladığı ortak bir yapım…
Dünyanın hiçbir yerinde elektriğin bulunmadığını düşünün. Artık telefonların, uçakların, bilgisayarların aklınıza gelebilecek bütün elektronik aletlerin olmadığı hatta aydınlatma sistemlerinin bile bulunmadığı tamamiyle karanlığa bürünmüş bir dünya var. Böyle bir yaşamda hayatta kalmak için çabalayan insanların nasıl birlik olup bir aileye dönüklerini göreceğiz. Charlie Matheson, fiziksel olarak ve karakter bakımından çok güçlü bir genç kızdır. 15 sene evvel bir gün bütün elektronik aletlerin durmasıyla başlayan bu olaylarda babası ve erkek kardeşi ile birlikte hayatta kalmaya çalışacaktır. Charlie, erkek kardeşi Danny’nin milis kuvvetleri tarafından kaçırılmasıyla birlikte babasının isteği üzerine önce eski bir asker olan amcası Miles’ı ardından erkek kardeşini aramak için yola çıkar. Güvendiği birkaç arkadaşıyla birlikte önce amcası Miles’ı bularak onu erkek kardeşini bulması için ikna eder. Kardeşini bulmak için harekete geçen Charlie’yi zor bir yol beklemektedir.

revolution

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir