Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Penny Dreadful – Dizi Konusu

Showtime sükse yapan dizilerinin yanına bir yenisini ekliyor. Sezona bomba gibi düşen Penny Dreadful… Psikoloji ve korkuyu bir anda yaşayacaksınız. Dracula, Dr.Frankenstein gibi korku ile beslenen canavarlar tek bir dizide toplanacak. Kadrosu ise sezona damga vuracak cinsten.
 
Zamanın Londra’sıdna kötü olaylar gerçekleşmektedir. Kan ile yanıp tutuşan yaratıkların işledikleri cinayetlerin olduğu bir çözüme ihtiyacı vardır. Bu konuyu üstlenecek 4 kişilik bir ekip vardır. Ekip ise biribirinden yetenekli kişilerden oluşur. Vanessa Ives oldukça çekici gizemli bir bayandır. Yaratıkları avlamakta usta olan Sir Malcolm ise ekibin önemli kişiliklerindendir. Silah kullanmakta doğuştan yeteneği olan Ethan var birde. Son olarak Sir Malcolm’un yardımıyla gruba dahil olan Dr.Frankenstein bu cinayetleri çözmekte yardımcı olacaktır. Diziyi önemli yapan faktörlerden birisi de edebiyat romanlarının ünlü karakterlerini bünyesine alması.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir