Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Once Upon a Time – Dizi Önerisi

28 yaşında güzel bir kadın olan Emma Swan hayatta kalmak için neler yapması gerektiğini iyi bilmektedir. Çünkü seneler evvel ailesi tarafından terkedilmiştir. Emma’nın bir de oğlu vardır. Kendi kaderini oğluna yaşatan Emma, oğlunun onu tekrar bulmasıyla beraber çıkmaz bir yola giriyor.
 
Henry 10 yaşında bir çocuktur. Annesinin ona yardım etmesi gerektiğini düşünüyor. Henry’nin farklı düşünceleri vardır. Annesi Emma’nın aslında başka bir dünyadan geldiğini, onun Pamuk Prenses ve yakışıklı prensin kızı olduğunu düşünmektedir. İnandığı hikayeye göre kötü cadının masallar ülkesinde kapalı kalmasının tek sebebi Emma’nın başka bir diyara gönderilmesidir. Emma bunların sadece ufak bir çocuğun kafasında kurduğu hayaller olduğunu düşünmektedir.
 
Henry’i Storybrooke’a götürmesinin ona iyi olacağına karar verir. Bir süre kendiside Henry ile beraber kalır. Bu sırada Storybrooke’da yaşanan olaylar onu şüpheye düşürecektir. Çünkü Storybrooke sihirin unutulduğu ama gücün hala var olduğu bir yerdir. Bütün masal kahramanları Storybrooke’da yaşamıştır fakat bunu hatırlamazlar. Emma artık kaderine inanarak başlayacak savaşa hazırlanmalıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir