Yeni, bitmiş ve mini yabancı dizi önerileri sunmakta olan internet sitemizi ziyaret ettiğiniz andan itibaren bu kullanım şartları sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Yabancı dizi önerileri internet sitesi ziyaretçileri yapacakları yorum ve diğer site işlemlerinde bu sözleşmede var olan kurallara uymak zorundadır.

Yabancı dizi önerileri internet sitesinde yer alan tüm bilgiler ziyaretçilere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Maddi beklenti içerisinde olmadan sunulmakta olan yeni, bitmiş ve mini yabancı dizi bilgileri özenle hazırlanmaktadır.

Yabancı dizi önerileri sitesinde herhangi bir dizi yayını yapılmamaktadır. Amacımız ziyaretçilerimize tüm yabancı diziler hakkında bilgiler sunmak, konularını aktarmak, oyuncuları hakkında bilgiler vermek ve yabancı dizi önerilerinde bulunmaktır.

Yabancı dizi önerileri internet sitemizde yer alan tüm içerikler editörlerimiz tarafından özgün ve benzersiz olarak hazırlanmaktadır. Site içerisinde yer almakta olan yazılar kısmen veya tamamı farklı bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz ve suç unsurudur. Yabancı dizi önerileri internet sitesinde yer almakta olan yazılar telif hakkı ile korunmaktadır. Farklı bir ağ üzerinde paylaşmak istediğiniz yazıları site yöneticilerinden izin alarak veya alıntı metni belirterek paylaşabilirsiniz.