Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

iZombie – Dizi Konusu | Dizi Önerisi

Bir zombie düşünün. Normalde insanların beyinlerini yemek isteyenlerin dışında bir Zombie karakterimiz var. iZombie çizgi romanından esinlenerek TV’ye uyarlanan dizide karakter insanlara yardım etmek amacıyla hareket ediyor.
 
Gençlerin verdiği bir partide kullanılan uyuşturucu insanları zombiye çevirmiştir. Ortalık bir felakete dönerken başrol oyuncumuz olaydan sadece ufak tefek yaralar ile kurtulmuştur. Fakat o ufak tefek yaralar onunda başını ağrıtacaktır. Enfeksiyon kapması yüzünden zombiye dönüşen güzel kızımız diğer zombiler gibi vahşi olmamıştır. Diğer zombiler gibi onunda beslenmesi gerekmektedir. İlk başlarda kendisine hakim olsa da bu duruma bir çözüm bulmalıdır. Yaşayan insanlara zarar vermemek için bir morgda çalışmaya karar verir. Ölen insanların beyinlerini yiyerek hayatta kalan Rose, bir yeteneğinin olduğunun farkına varır. Beynini yediği insanların geçmişini, yaşadıklarını ve rüyalarını görmeye başlar. Bu onu farklı bir kişiliğe çevirecektir. Hem kendisi hayatta kalmak için beyin yiyecektir hem de polis departmanına yardım ederek kişilerin nasıl öldüğünü çözecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir