Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Hannibal – Dizi Konusu | Dizi Önerisi

NBC’nin en çok takip edilen dizisi. 2013 senesinde ekranlarda yayımlanmaya başlayan dizi çok tartışmalı zamanlar yaşasa da dünya üzerinde büyük bir popüperliğe sahiptir. Konu olarak etkileyici bir edebiyat karakterlerinden birisinin TV ekranlarına yansımasıdır.
 
Dr. Hannibal eski psikiyatrist yeni seri katildir. Will Graham ise suçlu profili çıkarma işinde tam bir ustadır. Graham, FBI ile birlikte cinayetleri çözmek için çalışmaktadır. Kendisinin insanların yerine koyarak empati yapıp suçluları farklı kılan noktalara değinmektedir. Suçluları yakaladıkça ün salan Graham bir gün sıkışmıştır. Kendisinin bile çözmeye çalıştığı bir seri katil vardır. Bu katili yakalamak için ülkenin ileri gelen doktorlarından birisi olan Dr.Hannibal ile işbirliği kurmak ister. Departmanlarda bu ikilinin yakalayamayacağı bir seri katilin olmadığı konuşulur. Olaylar ise diziyi izlemeye başlayınca çıkmaza girecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir