Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Grimm – Dizi Konusu | Dizi Önerisi

Amerika’nın Portland eyalatinde hayatını polis memuru olarak geçiren Nick Burkhardt, görevi boyunca çok fazla korkunç olaya ve olay yerini tanık olma fırsatına erişmiştir. Fakat bir gün gelecek yeni tuhaf olaylar ortaya çıkacaktır. Nick henüz bu olaylara ise hazırlıklı değildir.
 
Dünyada sıradan görünen insanlar sebepsizce kötülük saçan canavarlara dönüşebilmektedir. Nick bir gün bu olaylarından birisine şahit olur. Olayın nasıl olabileceğini düşünürken yaşayan tek akrabasının onu görmesiyle kendisi hakkında bir bilgi edinir. Nick, ailesi tarafından mirası olan bir yeteneğe sahiptir. Canvarları izleyebilmektedir. Artık yeni bir görevi vardır. Grimm olarak insanlar ile mutasyon geçiren canavarlar arasında bir muhafız olacaktır. Mutasyona uğrayan Büyük Kötü Kurt artık onun en yakın arkadaşı ve bu yolda ki ortağıdır. Nick’in polis olması sürekli bu mutasyona uğrayan canavarlar ile karşılaşmasında büyük etkendir.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir