Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Entourage Dizi Konusu – Dizi Önerisi

En iyi arkadaşınızın basit bir film oyuncusuyken Hollywood‘un en önemli oyuncularından birisi olduğunu düşünün. Ona kıskançlıktan sırt çevirmeyi mi düşünürsünüz? Yoksa onu bu hayatında yalnız bırakmayıp onunla yürümeyi mi?
Entourage bizlere kariyeri bir anda yükselişe geçen bir film yıldızı olan Vince Chase ve onu eğlencenin, tehlikenin ve şöhretin bolca olduğu yolculukta yalnız bırakmayan arkadaşlarının Hollywood‘daki yaşamlarını anlatıyor. Seks, alkol, paparaziler, hayranlar ve paranın içinde yüzen Hollywood’a gidiyoruz. Vince Chase seksi, genç ve başarılı bir film oyuncusudur. Hızla yükselen kariyeri ile birlikte Hollywood yapımcılarından önemli teklifler almaya başlamıştır. En yakın iki arkadaşı Eric ve Turtle ile birlikte üvey kardeşi olan Johnny, Vince’yi kurtların arazisi olan bu dünyada yalnız bırakmayacaktır. Vince ve kendilerini ona adamış olan üç kafadar ile birlikte menfaat ilişkilerinin bol olduğu ve paranın her kapıyı açtığı Hollywood’da inişli çıkışlı olan yaşamlarına karşı verdikleri mücadeleye tanık olacağız.

Entourage

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir