Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Dizi Önerisi: Under the Dome

Alışagelmiş dizilerin aksine farklı bir konuyla ekranlara giren Under The Dome hatırı sayılı bir izleyici kitlesine sahip. Her bölümünde akıllarda soru bırakan ve zaman zaman bu soruların cevaplarını bile bulamayacağınız bir bilim kurgu dizisi.

Bir sabah kasabanız dış dünyayla iletişimi kesilmiş bir halde olacaktır. Şeffaf bir kubbe ile kasabanın etrafı kapanmıştır. Bu kubbeyi geçmek ise imkansızdır. Chester’s Mill kasabasında geçen olayları ele alan dizi tam anlamıyla gerilim ve korku romanlarını aratmayacak cinsten. İnsanlar kasabada süresiz olarak mahsur bırakılmıştır. Hayatta kalmak için yeni bir topluluk kurmak zorunda kalacaklar. Her insanın kafasında sorular vardır. Kubbenin nereden geldiği? Neden Chester’s Mill’i seçtiği? Kasaba ile bir bağlantısının var olup olmadığı gibi sorularla insanlar hem buradan kaçış yolunu ararlar hem de kendi içlerinde çıkan problemleri çözmeye çalışırlar.

Under The Dome

Under The Dome

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir