Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Dizi Önerisi: Scorpion

Normal insanlara göre daha zeki olduğunuzu düşündünüz mü? Scorpion bizlere üstün zekaya sahip bir grubun hayatını anlatacak.

Walter O’Neill, henüz küçük yaşlarda FBI’yı hacklemesiyle isminden söz ettirmiştir. Bu ün ile Dedektif Cabe’dan aldığı bir teklif ile hayatı değişir. Özel yazılımlar hazırlamaya başlayan O’Neill bir yazılımının Irak savaşında kullanıldığını öğrenmesiyle birlikte Cabe ile olan bütün bağlantısını kesmiştir. O’Neill yıllar sonra kendisi gibi zeki arkadaşlarıyla birlikte yaşarken hiç beklemediği bir zamanda Cabe karşısına çkacaktır. Kendisine devlet için çalışacak özel bir ekibi kurmasını teklif eder. İlk başlarda bu teklife sıcak bakmayan Walter, kendisinin ve arkadaşlarının ekonomik sorunları yüzünden olumlu bakmaya başlayacaktır. QI seviyeleri diğer insanlara göre çok daha yukarıda olan bu arkadaşlar artık devletin özel bir birimidir. Ülke içerisinde yaşanan bütün doğa üstü olayları araştırmaya başlayacaklardır. Bu arkadaşlar kendilerini hiç beklemedikleri bir macera içerisinde bulacaklar.

scorpion

scorpion

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir