Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Dizi Önerisi: Powerless

Powerless Dizi Konusu

İlk bölümü 2 Şubat 2017 tarihinde NBC kanalı tarafından yayınlanan Powerless bir DC komedisidir.Fakat çizgi romandan uyarlama değildir.Dizinin ilk sezonu toplam 10 bölüm olarak düşünülmüştür. Her bir bölüm ortalama 30 dakikadır.
Dizinin yaratıcısı Ben Quenn.Yazar kadrosuna baktığımızda ise Sabrina Jalees ve Neel Shah gibi isimleri görmekteyiz.Başka dizilerinde senaristliğinde yer alan Mark Buckland, Powerless dizisinin iki bölümünde yönetmen olarak görev almıştır.

powerless

DC Evreninde geçmekte olan diziyi genel bir tanımla işyeri komedisi olarak tanımlanabiliriz.

Sigortacılık mesleğinde çalışarak yaşamını sürdüren Emily, süper kahramanların suçlulara karşı savaşırken çevreye ve kişilerin mallarına verdiği zararları tespit etmektedir. Ancak Emily otomobil kazası, yangın , su baskını gibi sıradan konularda sigorta yapan biri değildir.
Hasar gören alanların sigorta işlemlerini yürütür. Arkadaşlarının gözünde Emily adeta bir süper kahramandır. Olaylara yaklaşımı, durum değerlendirmesi, sunduğu çözümler sayesinde işinde çok usta bir sigortacı haline gelmiştir. Süper kahramanların süper güçlere ihtiyaç duyduğu bir gerçek, ancak Emily’nin bu güçlere ihtiyacı yok.

Powerless Dizi Oyuncuları

 

  • Emily Locke (Vanessa Hudgens)
  • Van Wayne (Alan Tudyk)
  • Jackie (Christina Kirk)
  • Teddy (Danny Pudi)
  • Ron Funches
  • Jennie Pierson
  • Atlin Mitchell

Poweless Dizi Fragmanı

Dizi hakkındaki yorum ve eleştiriler maalesef pek olumlu değil. Ancak DC fanlarının bu yapımı takip etmelerini öneririm.

Powerless dizisi hakkında yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyoruz.

Comments

  1. Avatar for admin By Esra

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir