Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Dizi Önerisi: Into The Badlands

AMC ekranlarında yayınlanan Into The Badlands dizisi aksiyon, macera ve dram konularını harmanlayarak bize sunacak olan yapım birçok kişi tarafından favori dizilerine eklenmiş durumda.

 

Into The Badlands dizisinin oyuncu kadrosunda şuan net bir yapı bulunmuyor. Resmi olarak anlaşılmış oyuncuların yanı sıra henüz kararlaştırılmamış oyuncularda yer alıyor. Ancak açıklanan oyuncular arasında dövüş ustası olarak bilinen ve birçok yapımda karşımıza çıkmış bir isim yer alıyor. Europa Report, Overheard 3 ve Control gibi yapımlardan tanıyacağınız Çinli Daniel Wu ile birlikte The Village dizisinden Emily Beechaim, The Tudors dizisinden Oliver Stark ve Sarah Bolger ile Orla Brady açıklanan oyuncular arasında yer alıyor.

 

Into The Badlands dizisinin konusu aslında oldukça çok yönlü. Uzak doğuya özgü dövüş sahneleriyle, batıya yolculuğun birleştiği enteresan hikayeler üzerine kurulu bir senaryoya sahip. Çin masallarından etkilenmiş olan kurgusu derebeylikle yönetilen bir ülkede yaşayan cesur bir savaşçının hayatını anlatıyor. Elbette bu güçlü ve cesur savaşçımız Daniel Wu. Ülkesinde yaşayan halkını daha iyi bir standarda ulaştırmak için kendisini feda ederek tehlikeli ve ölümcül bir yolculuğa çıkmasıyla başlayan dizi bizi ne gibi hikayelere sürükleyecek hep birlikte göreceğiz.
Into the Badlands
Miles Millar ve Alfred Grough tarafından yaratılan diziyi David Dobkin yönetiyor. Daha önce yapımcıları Smallville ile hatırlayabilirsiniz. Ayrıca Stacey Sher, Stephen Fung, Daniel Wu ve Michael Shamberg ortak yapımcı olarak dizinin teknik ekibinde yer alıyor. Entertainment One ile AMC Studios tarafından çekilen dizi büyük ses getireceğe benziyor.

 

Yayınlanmış olan fragmanda Daniel Wu tarafından canlandırılan Sunny karakterinin keskin kılıcını görebilirsiniz. Etkileyici ve sade bir fragmanla Into The Badlands adeta ben geliyorum diyor.

 

Comments

  1. Avatar for admin By ahmet

    Cevapla

  2. Avatar for admin By Hakan

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir