Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Dizi Önerisi: Falling Skies

Zombi, vampir ve uzaylılar gibi sıradışı hikayeleri seven arkadaşlarımız için güzel bir tavsiyemiz var. Aksiyon ve bilim kurgu alanında en iyilerden birisi olan Falling Skies‘i konu alacağız.

Dizi, uzaylılar tarafından gerçekleşen dünya işgalini anlatıyor. Savaş ve kaos ortamı olan dünyaya beklenmeyen misafirler gelmektedir. Bu misafirler hiçte dost yanlısı değillerdir. Dünya üzerinde bulunan zenginliklerden faydalanmaya kararlı olan uzaylılar herşeyi yapmaya hazırlar. İnsanlardan çok daha ileride olan teknolojileri ve insan üstü güçlerine karşı koymak çok zor olacaktır. Uzaylılara karşı koymakta zorluk çeken insanların yapabileceği tek şey, uzaylıların zayıf noktasını bulana kadar hayatta kalmaya çalışmaktır. Bir tarafta dünya zenginliklerini sömürmeye kararlı uzaylılar diğer tarafta ise son insan kalana kadar savaşmaya yemin etmiş insanlar.. Bu savaş çok uzun sürecek..

Falling Skies

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir