Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,50. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Dizi Önerisi: Dead Set

deadset

Her zaman sinema filmlerinin bir numaralı konularından olan zombiler, sinema filmlerinin aksine televizyon yapımlarında pek tutulamadı. The Walking Dead dizisinin dışında yükseliş gösteremeyen diziler ortalıkta kaynıyor. Asıl sebebi ise konunun bir yerde tıkanıp akıcılığını yakalayamamasıdır. The Walking Dead bile üst seviyede olsa bile zaman zaman bunun zorluğunu yaşıyor. Bu düşüncenin farkında olan İngilizler Dead Set isimli bir mini diziyle karşımıza geliyor. İngiliz kanalı E4 tarafından 2008 yılında yayına alınan dizi toplamda 5 bölüm sürmektedir.
Big Brothers isimli bir yarışma var. Bizim programlarımızdan birisi olan Biri Bizi Gözetliyor kıvamında ilerleyen Big Brothers’da herşey normal bir şekilde ilerliyor. Başvuran insanlar arasında elemeler yapılıyor asıl yarışacak kişiler seçiliyor. İnsanlar büyük bir rekabet içerisinde. Dış dünyadan bağımsız bir şekilde yaşayan bu yarışmacılar, dünyayı kasıp kavuran zombi salgınından da habersizdir. Neredeyse bütün dünyaya bulaşan virüs, stüdyoya da bulaşmaya başlar. Büyük bir aksiyona gebe olacak Big Brothers evi yaşam mücadelesine tanık olacaktır.

Comments

  1. Avatar for Lennox By oktay demir

    Cevapla

  2. Avatar for Lennox By Sinan

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir