Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Dizi Önerisi: Boardwalk Empire

HBO kanalı taraflı tarafsız herkesin beğendiği dizileri ekranlara getiriyor. Boardwalk Empire adını daha ilk sezondan efsane diziler arasına ekledi.

Tarih 1920.. Dönemin Atlantic City eyaletinden karanlık işler çevirilmektedir. Amerika’da o dönem sıkı bir içki yasağı vardır. İktidar ve gangsterlerin işbirliği ile ilerleyen karanlık zamanda beyazlar zencileri köle gibi kullanmaktadır.

Nucky Thompson, son zamanların en karizmatik karanlık adamlarından birisidir. Bu adam dışarıdan beyfendi gibi görünen fakat Atlantic City’i avucunun içine alıp korkutan bir gangsterdir. Nucky ayrıca bir siyaset adamıdır. İçki yasağının geldiği bu dönemde ” yasalar çiğnenmek içindir ” prensibi ile kendi iktidarını güçlendirmek isteyecektir. İktidarının düşmemesi için yapamacağı birşey yoktur. Ezilen bir zenciyi kanatlarının altına alıp güçlü beyazları karşısına alacak kadarda öz güven sahibi birisidir. Bir adamın nasıl büyük bir mafya olma yolunda ilerlediğine ayrıntı ayrıntı tanık olacağız.

Comments

  1. Avatar for admin By halil

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir