Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Dizi Önerisi: Being Human

Vampir dizilerini seven arkadaşlar ! Size iyi bir haberimiz var. Being Human, vampier dizileri arasında en çok sükse yapan dizilerden birisidir. Yapımda sadece vampirler ile değil hayalet ve kurt adamlarla da sık sık karşılaşacağız. Oldukça sevilen bir dizi olan Being Human fantastik ve bilim kurgu tarzıyla dikkat çekiyor.

Hastahanede çalışan iki ev arkadaşı Aiden ve Josh ile başlayacağız bu hikayeye. Aiden bir vampirdir. Fakat diğer vampir cinslerine göre kendisini kontrol edebilen ve sadece hastalarından aldığı kan ile yaşamını sürdürmektedir. Diğer karakterimiz Jost ise bir kurt adamdır. Josh, Aiden’e göre farklıdır. Çünkü o dolunay günlerinde kendisini kontrol edememektedir. Bu durum başına büyük dertler açmaktadır. Bu durumdan kaçış arayan iki dost farklı bir yere taşınma kararı alırlar. Fakat bu onlar için iyi bir seçenek olmayacaktır. Kiraladıkları yeni evde genç bir kız nişanlısı tarafından öldürülmüştür. Genç kızın ruhu ise o evde mahsur kalmıştır. Sıradışı bir varlık olan Aiden ve Josh kendileri gibi farklı olan varlıkları görebilmektedirler. Artık ikisi de yeni bir arkadaş edinmek zorunda kalacaklardır. Bu 3 sıradışı arkadaşın maceralarına tanık olacağız.

being human

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir