Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Dizi Önerisi: Aquarius

Yaz ayının gelmesiyle birlikte yeni dizilerinde ekranlara yansıması başladı. Amerikan kanalı NBC’de gösterime giren dizinin başrolünde Claire Holt‘u göreceğiz.

Tarihi bir hikayeyi yaşayacağız Aquarius‘ta..

1960’lı senelerin Vietnam’ında polis memurluğu yapan bir kişinin hayatı anlatılıyor. Vietnam, suç oranının yüksek olduğu bir ülkedir. Emma isimli bir genç kızın kaybolmasıyla beraber hikaye başlıyor. Polis bu olayı incelemeye almaya başlar ve sorgulamaya geçer. Dönem içerisinde özgürlük düşünceleriyle yanıp tutuşan gençler polislere cevap vermek istememektedirler.
Soruşturmanın içerisinden çıkamayan polisimizin bir yardıma ihtiyacı vardır. Yardımcısı olan Brian Shafe, tarzını değiştirerek bu gençlerin arasına katılmaya karar verir. Bu şekilde soruşturmaya yön verebileceğine inanan Shafe, zaman geçtikte işlerinin ne kadar zor olduğunun farkına varacaktır.

Soruşturma sırasında tanıştıkları bir genç kızıda kendi yanlarına çekerek gençlerin arasında yer almaya çalışacaklardır. Fakat bu gençlerin kendilerine benimsedikleri belli yaşantı tarzları vardır. Uyuşturucu, sex ve cinayet onlar için vazgeçilmezdir. Polislerimiz soruşturmayı çözmeye mi çalışacaklar? Yoksa gençlerin tarzına ayak uydurmaya mı çalışacaklar? Bunu hep beraber göreceğiz..

Aquarius

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir