Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Dizi Önerisi: American Odyssey

Zaman hızla akıyor ve müptelası olduğumuz diziler bir bir sezon finali yapıyor. Yaz ayına girmemizle beraber yeni dizi arayışlarına geçiyoruz. Yeni dizilerinde artık piyasaya girdiği bu dönemde sizlere tavsiye edebileceğimiz dizilerden bir tanesi de American Odyssey‘dir. 2015 yapımlı bir drama dizisi.
 
Amerika Birleşik Devletleri’nin paralı askerlerinden birisi olan Odelle’nin macerasına tanık olacağız. Ülkesi tarafından gönderildiği bir görevde öğrenmekle yükümlü oldukları bir bilgiyi, ülkenin devlet üyelerine sunmaları gerekmektedir. Fakat gerekli bilgiyi öğrendikleri vakit kendilerinin de imha edilmesi gereklidir. Odelle bunun bir tezgah olduğunu anladığı zaman gerekli bilgilerle beraber ortadan kaybolacaktır. Durumu öğrenen Amerikan İstihbarat Teşkilatı ise Odelle ve ekibinin peşine düşecektir. Odelle ve ekibi ülkeden nasıl kaçacaklarının planını yaparken, onları öldürmek için gelen kişilere karşıda sıkı bir şekilde hazırlanmaktalar.

 

 
American Odyssey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir