Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Daredevil – Dizi Konusu – Dizi Önerisi

Efsanevi Marvel firması artık çizgi romanlarını diziye uyarlamaya başlıyor. Bunlardan bir yenisi Daredevil. 2015’in yaz dönemi ile hayata giren dizi Arrow ve The Flash dizilerine rakip olacak gibi. Çizgi romanlarında kullandıkları ince ayrıntıları bu sefer dizilerinde efektsel yönden kullanan Marvel, dizide yarattıkları mükemmel sahneler ile sezona damga vuracağa benziyor.
 
Marvel sıradan insanlara verdiği özel güçleri bu sefer hepsinden daha sıradan birisine vermiştir. Kör bir avukat olan Matt Murdock, insanlara göre diğer duyu organları daha çok gelişmiş birisidir. Matt, aslında mahkeme salonlarında gerçek adaletinin sağlanamadığını düşünmektedir. Adaletin gerçekten yerini bulması için kafasında planlar dönmektedir. Artık kendi kanunlarını yazan avukat kötü insanlarla macera dolu bir savaşa atılmaya başlar. O kör bir insan olabilir fakat diğerlerine göre daha gelişmiş duyuları onu bir adım öne geçirecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir