Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Chuck Dizi Konusu – Dizi Önerisi

Hiç beklemediğiniz bir gün istemeden devletin en gizli sırlarının hafızanıza kazınsa ne yapardınız? Chuck yaşadığı tecrübeler ile bizlere ne yapmamız gerektiğini gösterecek.
Chuck, bilgisayar ile içli dışlı olan birisidir. Buy More’daki bir alışveriş merkezinde saati 11 dolar karşılığında sorunlu bilgisayarları tamir etmektedir. Bir gün bilgisayarına gelen bir mesajı açmasıyla birlikte hükümetin bütün gizli bilgileri beynine kazınmıştır. CIA ve NSA’nın birlikte oluşturdukları bütün devlet bilgileri artık Chuck’ın hayatının bir parçası olmuştur. Bu durum onu artık devletin bir numaralı ilgi odağı yapacaktır. CIA tarafından ajan Sarah, NSA tarafından ise ajan Casey devreye sokulur. Bu iki ajan birbirinden pek haz etmemektedir. Elde etmek istedikleri konularda ölümcül düzeye çıkabilecek bu iki ajan, Chuck’ı bir oraya bir buraya çekerler. Hangisine inanacağını bilmeyen Chuck bu bilgileri beyninden çıkaracağı güne kadar devletin bir malıdır.

Chuck

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir