Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Banshee – Dizi Konusu | Dizi Önerisi

Banshee, yabancı dizi hayranlarının kesinlikle izlediğine emin olduğum bir dizi . Yine de sağdan soldan gelen fikirler ile gözünüzden kaçırmış olabilirsiniz. True Blood’un yapımcılarının eseri olan Banshee, aksiyonu bol olan suç ve dram dizisidir.
 
Banshee pis işlerin döndüğü ama dışarıdan bakıldığı zaman gayet kendi halinde olan insanların yaşadığı bir kasabadır. Ülkenin en önemli mücevher hırsızlarından birisi ( Anthony Starr ) 15 sene sonra hapisten çıkmıştır. Soygunu beraber yaptığı Anna’nın peşine düşmeyi kafasına koymuştur. 15 senenin getirdiği değişikliklerle Anna artık Carrie ismini almış bir kadındır. Banshee kasabasının başsavcısı ile evlidir. Anna’ya yaklaşmak isteyen mücevher hırsızın ayağına dakika bir gol bir şeklinde bir şans gelir. Kasabaya yeni gelen Şerif Lucas Hood gözünün önünde öldürülür. Mücevher hırsızımız ölen Lucas Hood’un yerine geçerek Banshee’ye yeni şerif olacaktır. Bir yandan Anna’yı kazanmaya diğer taraftan bu pis kasabayı ayakta tutmaya çalışacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir