Yabancı Dizi Önerileri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz? )
Loading...

Arrow Dizi Konusu – Dizi Önerisi

Oliver Queen çok zengin bir ailenin oğludur. Zenginliğinin verdiği imkanlar ile bir gün deniz yolculuğuna çıkar. Fakat bu yolculuğun onun hayatını değiştiriceğini asla düşünmez. Büyük bir dalganın gelmesiyle birlikte yolculuğu felaket ile sonuçlanır. Uyandığı zaman kendisini Büyük Okyanus üzerinde bulunan tropik bir adada bulur.
 
Olivier zaman geçtikçe kendisinin artık süper güçlere sahip bir insan olduğunun farkına varır. Bu kazanın ve güçlerin tesadüf olmadığını, özel bir kaderinin olduğuna inanır. Her süper güçlere sahip karakterler gibi oda sırlarını kimseye söylemez. Kaderinin getirdiği bu gücü eskiden işlediği günahları temizlemek için kullanacak olan Olivier artık kötülere karşı savaşmaya başlamıştır. Kendisine Arrow ismini vermiştir. Fakat Arrow yaşadığı şehirde kendine ait kurallara göre adalet vermeye çalışırken bir başkalarıda bu yöntemi pek doğru bulmamaya başlamıştır. Dedektif Lance, Arrow’u yakalama hayaliyle yanıp tutuşmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir