Mr Robot Oyuncu Kadrosu - Yabancı Dizi Önerileri

Mr Robot Oyuncu KadrosuMR. ROBOT OYUNCU KADROSU

Rami Malek/ Elliot Alderson: Siber güvenlik şirketinde çalışmakta olan bir yazılım programcısı Elliot, işi konusunda oldukça başarılı bir genç. Fakat aynı başarıyı ne yazık ki sosyal hayatında gösteremiyor. Sosyal fobisi olduğundan dolayı, toplum içine karışmamaya çok büyük bir özen gösteriyor. İşinden arta kalan zamanlarda, küçük çapta kötü niyetli olan şirketleri hack’liyor ve bu şekilde adaleti sağladığına inanıyor. Dizimizin başkahramanı Elliot Alderson karakterine Rami Malek hayat veriyor.

Christian Slater/ Mr.Robot: F_Society isimli gizli bir örgütün anarşist kurucusu Mr. Robot, Christian Slater tarafından canlandırılıyor. Amacı, dünyaya hükmettiğine ve bununla birlikte de mahvettiğine inandığı büyük ve çok uluslu şirketlerin bilgilerini hack’lemek, onları batırmak; yani kendince adaleti sağlamaya çalışmak. Bu konuda da Elliot’ın yardımını, onunla birlikte çalışmasını istiyor.
Ben
Portia Doubleday/ Angela Moss: Elliot’ın çocukluk arkadaşı olarak karşımıza çıkıyor. Beraber aynı şirkette çalışıyorlar. Elliot’ın asosyal biri olduğunu bildiği için onu sürekli bir takım etkinliklere götürmeye çalışıyor. Dizide Angela karakterine Portia Doubleday hayat veriyor.

Carly Chaikin/ Darlene: Dizide F_Society ekibinin dakikası dakikasına uymayan, ilginç bir üyesi olarak karşımıza çıkan Darlene karakterini Carly Chaikin canlandırıyor.

Martin Wallström/ Tyrell Wellick: Evil Corp ismindeki teknoloji şirketinin kıdemli başkan yardımcısı olarak karşımıza çıkan karaktere Martin Wallström hayat veriyor. Şirketinin bilgilerinin korunması konusunda, Elliot’ın çalışmakta olduğu güvenlik şirketi ile anlaşmalılar.

Michael Gill/ Gideon: Elliot ve Angela’nın çalışmakta olduğu siber güvenlik firmasının patronu.
Ben Rappaport/ Ollie: Angela’nın erkek arkadaşı. Angela’nın çocukluk arkadaşı olduğu için Elliot ile yakın arkadaş olmak için büyük bir çaba gösteriyor.

Gloria Reuben/ Krista: Elliot’ın asosyal kişilik bozukluğu ve depresyon için görüştüğü terapisti rolünü Gloria Reuben canlandırıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar