Legacies Dizi Konusu - Yabancı Dizi Önerileri

Legacies Dizi Konusu


LEGACIES DİZİ KONUSU


The Vampire Diaries'ın uzantısı olarak çekilmiş olan dizi The Originals, bu kez de kendi bünyesinden yeni bir fantastik dizi çıkardı. Final sezonu ile ekranlara vedan eden The Originals dizisinin bir spinoff projesi olan "Legacies", The CW kanalından resmi dizi onayını almış ve geçtiğimiz sonbaharda ekranlarla buluşmuştu.

Peki ya, The Vampire Diaries ve The Orijinals'ın geleneğini sürdürmeye devam edecek olan bu dizide izleyenleri nasıl bir hikaye beklemekte? The Vampire Diaries ve The Originals'dan tanımış olduğumuz birkaç karakterin de geçiş yapacağı Legacies isimli fantastik dizide hikaye, farklı doğaüstü yeteneklere ve özelliklere sahip olan genç ve kabiliyetli kahramanların okuduğu Salvatore Yatılı Okulu çevresinde ve The Originals'dan da tanıdığımız Hope karakterini merkeze alarak ilerliyor.

Klaus Mikaelson ve Hayley Marshall’ın 17 yaşındaki kızları Hope Mikaelson, aile geçmişinin epey bir çetrefilli olmasın kaynaklı hem vampir hem kurt adam hem de cadı kanını bir arada bulunduran özel bir melezdir. Onun yakın arkadaşları ve Alaric Saltzman'ın ikiz çocukları olan Lizzie ve Josie Saltzman ile diğer genç vampir, kurt adam ve cadılar, içlerinde barındırdıkları en kötü içgüdülerine rağmen pek de geleneklerine uyacak biçimde yetiştirilmemişlerdir. Esas cevap bekleyen soru ise şudur: Bu özel gençler, olmak istedikleri gibi birer olmayı başaracaklar mıdır, yoksa doğdukları şekilde kötü olarak mı kalacaklardır?

Legacies'in oyuncu kadrosunda, TVD ve The Originals’dan tanıdığımız Matthew Davis, Danielle Rose Russell dışında Aria Shahghasemi, Quincy Fouse, Kaylee Bryant ve Jenny Boyd gibi isimler de yer alıyor. Julie Plec ve Brett Matthews’in senaryo koltuğunda oturduğu dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda ise Leslie Morgenstein ve Gina Girolamo bu iki isme eşlik ediyorlar.

Yorum Gönder

0 Yorumlar