The Watchmen Oyuncuları - Yabancı Dizi Önerileri

The Watchmen Oyuncuları

THE WATCHMEN OYUNCULAR


Alan Moore ve Dave Gibbons’un 1986 yılında yayınladıkları The Watchmen çizgi romanları, HBO ekranlarında televizyon serisi olarak sevenleri ile yeniden buluşacak. Filmin ve çizgi romanların aksine, çizgi romanlarla aynı evrende geçse bile çok farklı bir hikayeyi ele alacak olan The Watchmen dizisinin yönetmen ve senarist koltuğunda ise Damon Lindelof oturuyor.

Süper kahramanların suçlu olarak lanse edildiği alternatif bir tarihte geçmekte olan Watchmen çizgi romanları, basıldığı dönemde konusu ile ve anlatım tarzı ile büyük bir beğeni yakalamış, çizgi roman dünyası için bir devrim niteliğinde görülmüştü. Ayrıca The Watchmen, 1989’da Hugo Ödülü’ne de layık görülmüştü.

Orijinal Watchmen çizgi romanları 1985 yıllarında geçerken, HBO’da yayınlanacak olan dizisi günümüzde geçecek, modern zamanları konu edinecek. Dizinin yapımcı ekibi, karakterlerin bazılarını da dizide yaşlanmış bir şekilde görebileceğimizi belirtmişti. Dizinin ne zaman yayınlanacağı hala belirsizliğini koruyor ancak diziden bazı görseller ve fragmanlar dijital platformlarda yayınlandı ve bununla birlikte karakterlere hayat verecek olan oyuncu kadrosu da hemen hemen belirlenmiş durumda.

İşte merakla beklenen The Watchmen dizisinin güçlü oyuncu kadrosu;
- Jeremy Irons/ Adrian Veidt- Ozymandias rolünde
- Don Johnson/ Chief Judd rolünde
- Regina King/ Angela Abar rolünde
- Tim Blake Nelson/ Looking Glass rolünde
- Louis Gossett/ Will Reeves rolünde
- Andrew Howard/ Red Scare rolünde
- Yahya Abdul-Mateen ll/ Cal Abar rolünde
- Adelaide Clemens / Pirate Jenny rolünde
- Frances Fisher/ Jane Crawford rolünde
- Tom Mison/ Marcos Maez rolünde
- Sara Vickers/ Ms. Crookshanks rolünde
- Jean Smart/ Laurie Blake rolünde
- Hong Chau/ Ldy Trieu
- Jacob Ming- Trent/ Panda rolünde

Yorum Gönder

0 Yorumlar