The Punisher Tarzı Diziler - Yabancı Dizi Önerileri

The Punisher Tarzı Diziler

THE PUNISHER TARZI DİZİLER

Yayınlandığı günden beri büyük bir beğeni ile takip edilen dizi The Punisher’ın benzeri dizilerin arayışındaysanız, hazırladığımız bu liste sizi tatmin edecek!

IRON FIST

Danny Rand, mistik bir evrenden Chi enerjisine odaklanarak gücünü, reflekslerini, hızını ve dayanıklılığını arttıran, ve topladığı bu enerjiyi tek yumruğunda toplayarak Iron Fist yumruğunu çıkarabilen bir süper kahramandır. Bunun yanı sıra doğu dövüş sanatında da büyük yeteneklere sahiptir. Rand, 15 yıl boyunca ortalarda gözükmez ancak bir gün aniden saklanarak hayatını sürdürdüğü  yerden çıkarak New York’a geri dönme kararı alır.

LUKE CAGE

Hapishanedeyken günler boyu üstünde uygulanmış deneyler yüzünden Luke Cage, darbelere ve sıcaklığa karşı dayanıklı bir deriye sahip olmuştur. Luke Cage, hapishaneden artık süper insan gücüne ulaşmış bir adam olarak çıkmıştır. Harlem’e taşınan ve beladan uzak durmaya çalışan Luke, normal bir yaşantı sürdürme amacındayken Harlem’de bela yine onun peşini bırakmaz.

JESSICA JONES

Radyoaktif kimyasallar taşımakta olan askeri bir aracın konvoyuna çarparak kaza geçiren Jessica, komaya girer ve bütün ailesini de kaybeder. Fantastik Dörtlü’nün Galactus’la arasında geçen savaşa kadar, Jessica aylarca komada kalır. Galactus’un getirdiği kozmik ışınlarla radyasyon birleşerek Jessica’nın komadan uyanmasını sağlar. Normal hayatına devam etmeye çalışan Jessica, süper güçlere sahip olduğunun farkına varacaktır.DAREDEVIL

9 yaşında gözlerine radyoaktif madde dökülen Matt, geçirdiği bu kazanın sonucunda görme yetisini tamamen kaybetmiştir. Ancak geçirdiği bu kazadan sonra, diğer 4 duyusu daha hassas ve güçlü bir hale gelmiştir. Matt, gündüzleri avukat olarak çalışırken, geceleri Daredevil kimliğine bürünerek Hell’s Kitchen’da adaleti sağlamaya çalışmaktadır.THE DEFENDERS

El Organizasyonu New York’u ele geçirmek istemektedir. Yıllardır beklediği güce sahip olunca da, sonunda durdurulamaz bir hale gelmeyi başarmıştır. En büyük hayallerini elde etmek için New York’u ortadan kaldırmayı amaçlayan El Organizasyonu’nu durdurmak, 4 süper kahramana düşmektedir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar