INSATIABLE (2018) - Yabancı Dizi Önerileri

INSATIABLE (2018)

INSATIABLE (2018)

Dizi, oldukça şişman bir kız olan 17 yaşındaki Patty Bladell evsiz bir adamla kavga etmesi ve bu kavga  esnasında çenesi kırılmasıyla başlar. 3 aylık iyileşme sürecinde yalnızca sıvı yiyecek ve içeceklerle beslenmek zorunda kalmış olan Patty, aradan geçen bu 3 ayın ardından zayıflamıştır ve bambaşka birine dönüşmüştür. Herkesin dalga geçtiği Fat Patty (Şişman Patty) değildir artık, yerine Hot Patty (Ateşli Patty) gelmiştir.

Fakat Patty’nin başındaki bela evsiz adamla kavgaya tutuştuğundan beri bir türlü gitmek bilmemiştir. Çenesini kırdığı halde evsiz adama ilk yumruğu o attığı için hakkında dava açılmıştır. Fakat Patty ve annesi, avukat tutacak maddi imkanlara sahip değillerdir. Bir savunma avukatı olan bununla birlikte aynı zamanda güzellik kraliçesi koçluğu da yapan Bob Armstrong isimli karakterin işleri bir süredir her iki tarafta da yolunda gitmemektedir. Güzellik kraliçesi koçluğunu yaptığı bir kız ve annesi tarafından, Bob hakkında henüz reşit olmayan kıza cinsel tacizde bulunduğu iftirası atılması ile işlerine çok büyük bir darbe yemiştir. Çalıştığı firmanın sahibi davayı onun almasını isteyerek Patty’nin annesini de buna ikna edince Bob Armstrong bu durumu bir fırsat olarak görür ve bu işi lehine çevirmeye karar verir. Amacı Patty’i suçlamadan kurtarıp avukatlık işinin eskisi gibi yeniden hareketlenmesini sağlamaktır ve bununla birlikte ani bir şekilde güzelleşip henüz özgüvenini tam olarak kazanamamış bu kızın koçluğunu yaparak yeniden güzellik yarışması koçluğu sevdasına dönebilecektir. Ancak hayatının büyük bir bölümünde zorbalığa uğramış olan Patty’nin tehlikeli biri olma ve birilerine zarar verme potansiyeli bulunduğundan, onu kontrol altına almak Bob’un düşündüğü kadar kolay olmayacak onu epey zorlayacaktır.

Henüz başlamadan önce ABD’de çok yoğun bir şekilde eleştiriye tutulan hatta yayınlanmaması için imza kampanyası bile başlatılan Insatiable‘ın yaratıcısı olarak Lauren Gussis ismini görüyoruz. Patty karakterine Debby Ryan hayat verirken, dizinin oyuncu kadrosunda Dallas Roberts, Kimmy Shields, Alyssa Milano, Erinn Westbrook, Michael Provost gibi isimler karşımıza çıkıyor.


Yorum Gönder

0 Yorumlar