Game Of Thrones Spin Offları Ne Zaman Yayınlanacak ? - Yabancı Dizi Önerileri

Game Of Thrones Spin Offları Ne Zaman Yayınlanacak ?


GAME OF THRONES’IN SPİN OFFLARI NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Game of Thrones dizisinin final bölümünün yayınlanması ile artık yeni dizi çalışmalarına başlayan yapımcılar White Walker’ların hayatını konu edinecek dizinin çekim çalışmalarına ekim ayında başlandı ve şimdiye kadar ilk sezon bölümleri hazır hale getirildi. Şimdi ise izleyiciler tarafından ne zaman yayınlanacağı oldukça fazla bir şekilde merak edilmekte ve birçok kişi tarafından da takip edilmekte, ama biraz daha beklemeniz gerekecek çünkü dizi yapımcıları diziyi hemen yayına sürmeyi düşünmediklerini söylediler. Tahmini bir zaman verilmesi gerekirse yapımcılar tarafından alınan tüyolara göre dizinin 2020 yılında yayına girmesi bekleniyor ve o zamana kadar da Fragman verilme gibi bir düşünceleri yok.
Game Of Thrones dizisi gibi oldukça fazla bir şekilde bütçeli olacak yeni dizi, her aşamada özel bir hazırlık yapılarak çekimlerine başlandığı söyleniyor ve yapımcılarından gelen açıklamaya göre de diziyi kısa zamanda yayına sürmek yerine oldukça kaliteli bir şekilde çalışarak daha uzun sürede yayına sürmeyi düşünüyoruz yönünde. Bu yüzden Game Of Thrones markasının devamı ve kalitesinin düşmemesi için gerçek bir hazırlık içerisinde bulunan yapımcı şirket hiçbir masraftan kaçınmayarak yine oldukça yüksek bir bütçeli dizi meydana getirecek. Alınan son haberlere göre bölüm başı milyon dolarları geçen maliyetlere kadar harcama yapıldığı ve aynı şekilde kalitenin devamı için çalışıldığı yönünde geliyor.
Şuan çoğu izleyici kişi olarak 2020 yılına girmeye odaklandık ve yeni dizinin sabırsızlıkla gelmesini bekliyoruz, büyük bir ihtimal 2020 yılının ilk aylarında yapım şirketi ve kanaldan oldukça güzel bir Fragman gelecek ve dizinin yayın hayatına başlaması böyle olacak. Bu yüzden beklemeye devam diyoruz ve haberleri sıkı bir şekilde takip ediyoruz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar